Дорогі земляки!  

Про те, що українці прагнуть змін – довели Майдани. Кожен  хоче, щоб діти жили краще та заможніше. Проте замість цього маємо убогих пенсіонерів, які не можуть придбати ліки, бо ціни на них виросли в десятки разів. Нас ставлять перед фактом про ріст тарифів та цін на енергоносії при тому, що менеджери чинної влади отримують мільйонні зарплати та премії. Ми обідніли тільки тому, що українська гривня обвалилася порівняно до долара втричі. Мене хвилює те, що ціни на найнеобхідніше та комунальні послуги забирають усе, що отримує простий пересічний українець. І ні Президент, ні Уряд не несуть за це жодної відповідальності. Навпаки, й надалі обманюють народ, кидаючи при цьому солодкі обіцянки на краще життя.

Я, як керівник підприємства, яке реалізує меблеву продукцію у 28 країнах світу, відвідуючи ці країни, з болем порівнюю життя там та в Україні. Дуже прикро, що за усі роки незалежності наша держава поступово деградує.

Дуже хочеться, щоб країна, котра прагне до європейської спільноти,  звернула увагу на своїх людей.  Зокрема на соціально незахищені верстви населення.

Я хочу, щоб омріяний безвіз не став безлюдними цехами на підприємствах, щоб люди масово не покидали рідну домівку та не їхали на заробітки до Європи. Я вважаю, що не варто сіяти ворожнечу між людьми тільки тому, що Україна отримала Томос.

Із 2014 року підприємства «ГерборХолдинг» та  ТзОВ «БРВ Україна» перерахували до бюджету 6,3 мільйона гривень військового збору. Це – тільки два підприємства.  Військовий збір сплачує кожний працездатний українець. Ці кошти можна було використати для обладнання передової спеціальними  вагончиками або іншими спорудами, де б кожний солдат відчував себе безпечніше. Проте цього не відбулося, бо як видно з останніх скандалів в оборонпромі, гроші українців безсоромно вкрадено та переведено до офшорів.

Тому я вважаю, що кандидат у Президенти  Володимир Зеленський  зможе цьому усьому покласти край. По-перше, він відкритий, порядний, молодий та енергійний. Утім,  політологи-порохоботи  закидають, що у нього немає досвіду. Ні у політиці, ні в управлінні. Однак це все приходить з часом та віком.

Я свій вибір зробив. Досить керувати банді корупціонерів. Як в державі, так і у Володимирі-Волинському, де за рік-два доведеться виділяти нові площі під кладовище. Люди все більше накладають на себе руки від безпорадності та втрати надії у завтрашнє. Місто потопає у корупції та живе совковим минулим. Давайте щось змінювати у своєму житті. Не стоїмо осторонь, а прийдемо та зробимо єдино правильний вибір.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!