У місті суттєво зросла захворюваність на грип та ГРЗ. Про це свідчить інформація надана Володимир-Волинським ТМО та керівниками навчальних закладів міста. Авби запобігти зростанню кількості хворих серед школярів міст
а, їх було вирішено відправити на вимушені канікули з 28 січня по 1 лютого включно. Запроваджувати карантин у дошкільних закладах на цей час не будуть.

Нагадаємо, нещодавно у Володимирі-Волинському від двосторонньої пневмонії помер 37-річний чоловік.  Головний лікар ТМО Олександр Клачук пояснив, що чоловік хворів уже давно і за медичною допомогою не звертався.

У школах Володимир-Волинського району карантин триватиме до 5 лютого. Зі слів начальника відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської РДА Оксани Бігун стало відомо, що  на виконання  рекомендацій санітарно-епідеміологічної служби, 27 січня в РДА відбулася спільна нарада під головуванням голови РДА Наталії Василець, на якій були присутні керівник ТМО Олександр Клачук, представник СЕС, керівники об’єднаних громад . На зустрічі було заслухано рекомендації епідеміологічної служби та вирішено оголосити карантин в усіх навчальних закладах до 5 лютого, не зважаючи на те, що епідемпоріг захворювання на грип та ГРВІ в районі не перевищує 9%.

Нині через поширення хвороб карантини було введено в усіх адміністративних регіонах України.

Прес-служба МОЗ України повідомляє, що з початку епідсезону, з 28 вересня минулого року, на гострі распіраторні захворювання та грип вже перехворіли 3 млн 17 454 особи, зареєстровано 129 летальних випадків, які в основному стаються через пізнє звернення хворих до лікарів. На сьогодні епідемічний поріг перевищено у 18 областях України, в 11 – на більш як на 50%, у тому числі і в Києві. Найбільша кількість хворих – у Рівненській області, найменша – в Харківській.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!