16 березня Начальник Львівського прикордонного загону Юрій Тимчук завітав до Володимир-Волинської райдержадміністрації, де зустрівся з головами РДА Наталією Василець, районної ради Романом Гуком , об’єднаних територіальних громад та сільських рад, а також представниками військомату.

На зустрічі йшлося про набір на строкову та контрактну служби у лави ДПСУ Львівського прикордонного загону, а також надання шефської допомоги військовим підрозділам, згідно указу Президента «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» від 11 лютого 2016 року.

Начальник загону звернувся з проханням допомогти в облаштуванні інфраструктури відділу прикордонної служби «Амбуків» та посприяти у підборі кадрів у підрозділи, які знаходяться на території Володимир-Волинського району та Львівського прикордонного загону.

Так як довгий час не було набору на строкову службу,  не виникало потреб для облаштування деяких підрозділів. Та сьогодні ситуація змінилась і тому треба зробити усе необхідне, щоб хлопці, які прийдуть служити, мали належні умови. У ВПС «Коритниці» та «Пархоменкове» вони є,  а от в «Амбуків» треба їх створити.  Не менш хвилююче питання стосується підбору кадрів. Оскільки кордон потребує особливої уваги та витривалості, бо нести службу доведеться не тільки на переході, а й на інших ділянках рубежу зі зброєю в руках, долаючи по кілька кілометрів пішки, потрібні  морально-стійкі, фізично підготовлені люди, а також бажано, щоб була освіта. Крім того, вони мають бути комунікабельними, бо прийдеться спілкуватися з різними людьми, а знання іноземних мов лише позитивно вплинуло б на подальшу кар’єру. Перевага надається тим, хто має стаж військової служби та кілька років цивільного стажу.

Вікова категорія претендентів на службу становить  від 18 до 40 років. Заробітна плата – від 3700 гривень, і це за сержантську посаду, без досвіду роботи. Проте вже зареєстрований законопроект щодо вирівняння грошового забезпечення ДПСУ із ЗСУ, який пройшов усі комітети та знаходиться на завершальній стадії узгодження. Тож є усі шанси, що незабаром прикордонники отримуватимуть належну зарплатню, яка стимулюватиме їх і всіх, хто матиме бажанням вступити до лав ДПСУ.

Та головним є те, що військовослужбовці за контрактом проходитимуть службу у межах району у підрозділах «Коритниця», «Амбуків» та «Пархоменкове».

Голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук зазначив,  що  всім присутнім керівникам громад, сіл та представникам військкомату слід докласти зусиль для вирішення цих питань. Особливо звернути увагу слід на підбір кадрів, бо ситуація на Сході країни показала, до чого призвела незахищеність кордону. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!