У Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ( вул. Берегового, 1) відкрито мобільний пункт консультування з правових питань, – повідомляють на офіційному веб-сайті регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

У перший день його роботи, 24 березня директор Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Смолярчук провела прийом працівників цього навчального закладу, які звернулися за правовою допомогою. Були надані консультації шістьом громадянам, яких цікавили питання спадкування, надання та оплати житлово-комунальних послуг, а також поділу спільного сумісного майна.

З метою інформування підростаючого покоління про їхні права та проведення роз’яснювальної роботи стосовно гарантій їхніх свобод та можливості отримання безоплатної правової допомоги у визначених законом випадках, Наталія Смолярчук та інтегратор Центру Степан Слащук зустрілися із вихованцями цього закладу.

Під час зустрічі, Наталія Смолярчук розповіла учнім школи про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Обговорили на зустрічі також питання відповідальності за скоєні правопорушення, про право на захисника, а також про те, які права неповнолітніх найчастіше порушуються.

У заході, організованому місцевим центром та за підтримки дирекції школи, також взяли участь працівники Володимир-Волинського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ, заступник директора з виховної роботи освітнього закладу Ольга Рудчик та юрист-консульт школи-інтернату.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!