Саме про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив військовослужбовець запасу Олег Кобылинский.

«Шановні воїни 51-ї окремої механізованої бригади, від сьогодні ми розпочинаємо нову сторінку в історії нашої славетної бригади. Наше з вами завдання відновити честь нашого з’єднання, донести до пересічного громадянина, що військовослужбовці 51-ї ОМБр гідні найвищих державних нагород, а не пожиттєвих судових тяганин.

Ми з Вами разом одні з перших стали на захист суверенітету та державної цілісності України і нас одних з перших закидали «Гради» і «Смерчі».
Мета нашого новоствореного сайту http://svato.org/clubs об’єднати військовослужбовців нашої славної бригади та разом донести до громадян України бойовий шлях, історію та героїчні вчинки наших побратимів.

Об’єднавшись, ми зможемо вирішувати соціальні питання кожного, ми зможемо допомагати родинам загиблих та важко поранених побратимів. Адже разом – ми сила. 
Велике прохання приєднуватися до нашої Інтернет спільноти http://svato.org/clubsі. Ми обов’язково прикладемо максимум зусиль задля відновлення честі і гідності славетної 51-ї ОМБр!

З повагою, майор запасу Олег Кобилинський.
Слава Україні! Героям Слава!»

Нагадаємо, що тема 51-ї бригади для Волині і волинян є болючою. Бригада, котра базувалася у Володимирі-Волинському, бійці якої першими були кинуті у зону так званого АТО, пройшли всі гарячі точки, опісля були звинувачені у дезертирстві, або, іншими словами, – самовільному залишенні частини. 

Нагадаємо, указом Президента України 51-у ОМБр розформували і нині на її основі створено 14-ту бригаду. А півтори тисячі бійців тягають по судах начебто за самовільне залишення частини, хоча насправді є багато питань не до них, рядових, а до їхніх командирів…

51-ї ОМБр – стала частиною великої історії нашого древнього Володимира-Волинського і про це слід пам’ятати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!