1 квітня у культурно-мистецькому центрі відбувся конкурс театральних колективів. У цьому творчому поєдинку мали нагоду виступити представники усіх навчальних закладів міста. Ініціатор проведення цього конкурсу – міське управління освіти.

Отож, на сцену культурно-мистецького центру вийшли школярів першої, другої, третьої і п’ятої одинадцятирічки, вихованці ЦПО та Володимир-Волинської школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

Відкрила цей конкурс юних театралів методист міського управління освіти Оксана Стасюк. Вона ж і очолила журі, цього конкурсу, до складу якого також увійшли: Раїса Власюк (заступник директора ЦПО), Світлана Лиско (методист ЦПО по роботі з дитячими об’єднаннями) та Андрій Кошляцький (завідуючий художньо-естетичним відділом ЦПО). 

На сцені юні театрали представили уривки з «Лісової пісні», «Кайдашевої сім’ї», «По модньому», «Мина Мазайло», інших творів.

Звання найкращого театрального колективу вибороли учні другої одинадцяти річки. Цей театральний колектив «Серпанок» (керівник Марія Лопало, вчитель української мови та літератури) презентував глядачам та членам журі уривок з твору Марка Кропивницького «Пошились у дурні».

Друге місце між собою розділили третя і п’ята одинадцяти річки, третє – ЦПО та Володимир-Волинська школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

Переможці конкурсу вже найближчим часом поїдуть у Луцьк, де представлятимуть наше місто на обласному конкурсі театральних колективів.

Цей конкурс проходить ось уже кілька років поспіль. Цьогоріч, на думку членів журі, школярі прекрасно підготувалися до конкурсу юних театралів, чим вкотре довели, що Володимир – місто талантів!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!