Не зважаючи на те, що 1 квітня, традиційно, всі святкують День сміху, школярі першої одинадцяти річки займалися дуже серйозною справою. Вони, разом зі своїм класоводом Оксаною Лойко, поспішали на «День відкритих дверей» у міський відділок поліції.

Про роботу чергової частини, про види правопорушень та методи їх розкриття, про спецзасоби та зброю розповіли учням майор Володимир-Волинського відділення поліції  Ігор Попов та капітан поліції Андрій Недільській.

Під час екскурсії дітям показали, куди надходить дзвінок про злочин, як його реєструють і хто повинен виїжджати на місце події. Учням продемонстрували, де і в яких приміщеннях та умовах утримуються особи, затримані за підозрою у скоєнні правопорушень.

Не оминули правоохоронці теми поведінки школярів за межами дому та навчального закладу, нагадали про правила дорожнього руху, розповіли про наслідки їх ігнорування.

Неабияке пожвавлення у маленьких гостей викликало знайомство зі зброєю та спеціальними засобами, які використовує поліція у своїй діяльності. Організатори зустрічі запропонували всім охочим приміряти на себе бронежилет і шолом, потримати щит або гумовий кийок, протестувати сталеві браслети.

Того дня школярі почули чимало корисної інформації з приводу служби в поліції, а також дізнались про те, якими навиками потрібно володіти аби стати поліцейським.

Такі екскурсії дають змогу школярам поспілкуватися з правоохоронцями та більше дізнатися про роботу працівників поліції. Сподіваємося, що цей день відіграє певну роль у житті школярів та допоможе їм визначитися із майбутньою професією – зауважив на завершення екскурсії майор Володимир-Волинського відділення поліції Ігор Попов.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!