Європейський футбольний союз (УЄФА) вперше показав, як виглядатимуть квитки на матчі Євро-2016. У квитках застосують кілька елементів захисту, що робить їх унікальними.

У дизайні квитка використані різні елементи чемпіонату, які підкреслюють атмосферу фестивалю та цінності сучасного футболу. Також на квитках присутні піктограми стадіонів, пише офіційний сайт УЄФА.

Дизайн буде єдиний для кожного з 51-го матчу Євро-2016. Заявки на придбання квитків на офіційному порталі вже подали більше 15 мільйонів чоловік. За 70 днів до першого матчу турніру на паризькому «Стад-де-Франс» (гра відбудеться 10 червня) вболівальники почнуть отримувати заповітні квитки в друкованому вигляді.

У квитках застосовані кілька елементів захисту, що робить їх унікальними. Це лазерне гравіювання, лазерна перфорація, штрих-код, а також кольорове голографічне зображення високої роздільної здатності талісмана турніру Супер-Віктора.

Нагадаємо, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко повідомив, що вболівальники, які отримали ваучери на придбання квитків на матчі збірної України на Євро-2016, зможуть отримати візи за спрощеною процедурою.

Під час Ееро-2016 у французьких містах Ліллі, Ліоні та Парижі, де збірна України проводитиме матчі групового етапу, в рамках спільного проекту з УЄФА, створять фан-посольства і функціонуватиме мобільна волонтерська група для допомоги нашим уболівальникам.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!