Два десятки бійців 14-ї бригади отримали нагороди від патріарха УПЦ КП. Медалі від церкви, «За жертовність та любов до України», отримали бійці волинської бригади, яка захищає Мар’їнку, повідомляє http://zik.ua/ з посиланням на інформацію начальника прес-служби 14 ОМБр Владислава Якушева.

– Це нагороди цілком заслужені. Хлопці, не жаліючи себе, захищають нашу державу та наш народ і церква поміркувала, що має їх відзначити», – сказав капелан 1-го батальйону отець Ігор.

Нагороди удостоєний і командир 14 ОМБр Олександр Жакун. Також нагороду від патріарха Філарета отримала мар’їнський волонтер Ірина Шпірна, яка упродовж двох років війни, разом з однодумцями, допомагає українським військовим на передовій.

Нагадаємо, 14-а окрема механізована бригада (в/ч А2331) — підрозділ Сухопутних військ Збройних Сил України. Сформована 1 грудня 2014 року з залишків розформованої 51-ої механізованої бригади й нових мобілізованих. Новостворена частина нагороди і звання 51-ї бригади не зберігатиме. За чисельністю більша за 51-у бригаду, яка у свою чергу була найчисельнішою у складі Сухопутних військ України.

До складу новоствореної 14-ої бригади ввійшли 120 офіцерів з 51-ої бригади, військовослужбовці за контрактом. З 51-ої бригади у повному складі перейшли реактивно-артилерійський дивізіон, танковий батальйон, протитанкова батарея і ремонтно-відновлювальний батальйон. Танковий батальйон отримав нові танки з Львівського БТРЗ.

Командир 14-ої бригади — полковник Олександр Жакун, котрий до цього керував 13-м БТрО. Місце дислокації бригади — місто Володимир-Волинський.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!