В Україні починається справжня спека. Квітень цього року буде аномально теплим, адже температура повітря сягатиме 20 градусів тепла за Цельсієм. Традиційно холодний місяць весни буде нагадувати тепле літо.

Як заявив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда в ефіріГолосу Столиці“, найхолодніший день весни вже позаду. Однак кілька днів квітня можуть здивувати холодом, і це буде нормальним для цього місяця явищем.

«Температура до кінця тижня стрімко зростатиме, а до кінця тижня закріпиться на позначці +20 градусів за Цельсієм. Це є аномальна ситуація для квітня», – повідомив Кульбіда.

За словами синоптика, квітень здивує невеликою кількістю опадів. Рясні дощі йтимуть переважно у Карпатах та у східному регіоні України. Поки що немає інформації щодо особливо жорстких погодних умов, але гідрометцентр обов’язково про них попередить.

 Скоріше за все, таке передчасне тепло змусило місцевих комунальників раніше запланованого відключити опалення і з дня на день володимирські багатоповерхівки можуть залишитися без тепла.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!