Уже найближчим часом в Устилузі проведуть нараду де говоритимуть про наведення ладу на прикордонних територіях та пунктах пропуску. Про це стало відомо 4 квітня під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації.

Як повідомив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, на території об’єднаної громади міста Устилуг відбудеться нарада з питань наведення порядку на пунктах пропуску та прикордонних територіях.

Ще губернатор обмовився, що наразі працює робоча група, яка вивчає стан справ на пунктах пропуску та митних переходах щодо інфраструктури, руху транспорту, загального порядку, організації роботи, безпеки тощо. Після того, як робоча група вивчить ситуацію на базі пункту пропуску та проінспектує будівництво переходу в Устилузі, й проведуть цю нараду.

В облдержадміністрації кажуть, що хочуть напрацювати цілий ряд заходів, які можна буде застосувати на інших пунктах пропуску.

Того ж дня стало відомо, хто став новим начальником Луцького прикордонного загону Держприкордонслужби. Це Олександр Соловей.

Голова ОДА Володимир Гунчик закликав новопризначеного посадовця продовжити залучати громадські організації для встановлення порядку на кордоні.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!