2 квітня на сцені районного будинку культури у гумористичному поєдинку за Весняний кубок Володимир-Волинської ліги КВН зійшлися кавеенівські команди  «Замок Любарта» (Луцьк), «Два капітана 1955»(Минськ-Київ), «Любимый город» (Харків). Якщо перша з перечислених команд добре відома володимирчанам, то дві інші – вперше у нашому місті. Проте чимало наших земляків знають і «Два капітана 1955» і «Любимый город», бо уважно відслідковують участь цих команд у телевізійному проекті «Ліга Сміху». До речі, команда «Два капітана 1955» стала чемпіоном першого сезону «Ліги сміху». Тому приїзду цих команд володимирчани чекали з нетерпінням.

За дві години до початку гри кавеенщики зі своїми жартами виступили перед військовослужбовцями 14-ї ОМБр. Ініціатором такої зустрічі став засновник та керівник Володимир-Волинської ліги КВН, депутат міської ради Максим Клим´юк.

А тепер кілька слів про саму гру. Цієї гри знову одному глядачеві вдалося купити місце в журі. Поповнив суддівську команду молодий чоловік, який уже в першому конкурсі своєю оцінкою (2!) показав усім, що буде журити дуже й дуже об’єктивно.  

Цього разу за кубок боролися у чотирьох конкурсах: «Візитка», «Біатлон», «Запитання із залу», «Фрістайл». Усі команди гідно показали себе в грі, дотепні та влучні жарти кавеенщиків змушували посміхатися усіх присутніх, а стем від «Два капітана 1955» , боротьба з корупцією від «Замка Любарта», пісні танці та стриптиз від «Любимого города», створювали в залі атмосферу справжнього свята.

Отож, в результаті запеклого гумористичного поєдинку, Весняний кубок вибороли гості з Харкова, команда «Любимый город». Другими були «Замка Любарта», а за ними – «Два капітана 1955». Як бачимо, команді чемпіону першого сезону «Ліги Сміху», не підфортило у Володимирі. Проте, учасникам цієї іменитої команди дуже сподобалося як їх зустрічав Володимир-Волинський і вони обіцяють завітати до нас ще. А це приємно радує!

Після гри глядачі розходилися по домівках у хорошому настрої. І ніхто ні на хвилину не пожалкував, що такий теплий сонячний день провів на грі КВН, а не в лісі, біля озера чи на дачі. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!