За рік через митницю з України вивезли у Польщу та легалізували близько 20 тонн бурштину. Про це повідомив виконувач обов’язків начальника Волинської митниці Олександр Шавлак, – йдеться у сюжеті “Громадського.Волинь”.

«Всі знають знову ж таки про цей бурштин. Проблема бурштину – загальнодержавна», – відзначив Шавлак.  За його словами, складність у тому, що  з України бурштин вивозять нелегально, проте вже при в’їзді в Польщу його можна легалізувати.

«За тою інформацією, яка на сьогоднішній день є, за останній рік, чи то брали 8 місяців, я не пам’ятаю, близько 20 тонн бурштин було легалізовано при ввезені на польську сторону», – повідомив головний митник Волині.

Тож за його словами зараз найважливіше налагодити законний шлях, щоб сплатити податки на митницю. Далі ці кошти підуть на розвиток, зокрема, 50% від перевиконання митниця перераховує на ремонт доріг області.

Нагадаємо, що Олександр Шавлак приступив до виконання своїх обов’язків 21 березня. До грудня 2014 року він обіймав посаду начальника відділу запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату Чернігівської облдержадміністрації. Ще раніше працював на Чернігівській митниці.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!