Сьогодні, 05 квітня, і свій  День Народження святкує Бондарук Сергій Сергійович – голова правління ПАТ „Гнідавський цукровий завод”, а також Дишлюк Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва. Отож від щирого серця вітаємо іменників із святом та бажаємо здійснення найзаповітніших задумів, щастя великого і неосяжного, тепла і звичайно здоров’я. Нехай мир і благополуччя завжди будуть у рідній хаті, а зорі радості сиплються яскравим зорепадом на життєвій дорозі, і завжди поруч будуть друзі та рідні!!!

12376740_1647108052209024_4763165251175686310_n квітиБондарук

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (05.04.2016)

Овен  

овен

Вранці можуть виникнути проблеми, пов’язані з родичами.

Не варто порушувати намічений план дій,

будь спокійною і впевненою.

Телець

телець

У першій половині дня намагайся не втручатися в

чужі суперечки. Тобі варто зосередитися

на виконанні своїх прямих обов’язків.

Близнюки

близнюки

Сьогодні старайся відмовитися від різких дій і

необдуманих вчинків. Колеги попросять про допомогу,

будь уважніше, щоб не зіпсувати свою репутацію.

Рак

рак

Цей день є результативним для вирішення фінансових

питань і підписання великих угод. Твій керівник надасть

підтримку і дасть можливість реалізувати творчі ідеї.

Лев

лев

Цей день варто присвятити обговоренню нових ідей з

однодумцями. Тобі потрібно постаратися переконати

керівника в додатковому фінансуванні.

Діва

діва

Вранці слід бути уважнішою, щоб не забути потрібні речі.

Твоє прагнення до вершини Слави сьогодні буде задоволено.

Керівник заохотить тебе публічно перед колективом.

Терези

терези

У першій половині дня тобі доведеться виконати важливе

доручення керівника. Не варто поспішати і

приймати однозначні рішення.

Скорпіон

скорпіон

Цей день принесе багато позитивних емоцій від спілкування

з людьми. Контракти, укладені сьогодні, принесуть

стабільний і довгостроковий прибуток.

Стрілець

стрілець

Вранці на тебе чекає неприємна розмова з керівництвом.

Не варто ображатися на раціональну критику на свою адресу.

Настав час переглянути свої плани і ставлення до роботи.

Козеріг

козеріг

У першій половині дня ти зможеш врегулювати складнощі

у стосунках із партнерами. Керівник може виділити

додаткове фінансування на твої проекти.

Водолій

водолій

У першій половині дня будь уважніше в місцях масового

скупчення людей. Твоя неуважність

може дорого тобі коштувати.

Риби

риби

Вранці старайся менше звертати уваги на побутові

подразники. Вдягнися яскраво, щоб

задати настрій на цілий день.

Як стати успішним – поради від Стівена Кінга

Стівен Кінг

У своїй книзі «On Writing» (Як писати книги), Стівен Кінг розповідає про свою роботу, про те, як можна стати професіоналом у своїй справі. Але ці поради підходять не тільки до написання книг – багато з них є універсальними, тому ми вирішили ознайомити вас з ними.

1. Робіть те, що ви любите

Можна перефразувати це як «Люби роботу свою», так як під час кризи будь-яка робота – це вже непогано. Але в цю фразу письменник вклав щось більше, ніж просто позитивне ставлення до своєї справи:   Для мене, скоріш робота – це коли я нічого не роблю. Коли я пишу – я відпочиваю, для мене це гра …
Це правило зустрічається скрізь, але і слідувати йому найскладніше. Тобто поки твоя робота не стане для тебе відпочинком, потрібно рухатися далі. Якщо ви це усвідомлюєте, звичайно. Більшість з нас працює 5-6, а іноді і 7 днів на тиждень і якщо робота перетворюється на каторгу, то життя у вас буде нелегким, каторжним.

У чому немає радості, те недобре. До читання та письма це відноситься не менше, ніж до гри на музичних інструментах, гри в бейсбол або утримання ресторанчика. Тривала і наполеглива робота не буде здаватись обтяжливою, якщо вона вам подобається, і якщо у вас є до цього схильність.

2. Практика, практика, практика

Для того, щоб досягти успіху, потрібно багато практикуватися в тому, що ти робиш. Думаю, що наше стандартне «вчитися, вчитися, вчитися», яке вбивали нам в голову, стає в нагоді не завжди. Теорія – це добре, але практика – основне! А якщо вам подобатися сам процес роботи, то багато практики тільки принесе вам більше задоволення і принесе кращі результати.

3. Будьте серйозними

Тільки в тому випадку, якщо ви серйозно налаштовані на роботу і результати, ви зможете  досягти успіху.  Деякі люди, яким подобається їхня робота, ставляться до неї, як до хобі. В результаті вона так і залишається хобі, не приносячи серйозних результатів. Але успіху досягають лише ті, які підходять до питання роботи серйозно.

4. Не приймайте близько до серця критику інших людей

Завжди знайдуться люди, готові та охочі неконструктивно критикувати інших. «Якщо пишеш (книги, або картини, або ліпиш, або співаєш – все одно), хто-небудь обов’язково спробує тобі вселити почуття сорому за це.” Таким людям доводити щось марно. Робіть те, що ви вважаєте правильним і не звертайте увагу на злостивців. Замість того, щоб розпорошувати свою дорогоцінну енергію на них, просто ігноруйте їх.

5. Не витрачайте час на дурниці

Багато людей займають свій час порожніми заняттями, які не призводять ні до чого корисного. Раніше це більшою мірою відносилося до перегляду телевізора, зараз на зміну йому йде комп’ютер. «Якщо хочеш бути письменником, то не найгірший варіант – обдерти шнур телевізора, намотати його на сталеву милицю і ткнути вилку в розетку  – і подивитись, що і де вилетить.”

6. Будьте наполегливими

Зазнавши невдачі, не припиняйте робити спроби. Кінг чіпляв на цвях у стіні отримані від видавництв відмови. «Коли мені вже було чотирнадцять, цвях у стіні перестав витримувати вагу листків відмови. Замінивши цвях теслярською палицею, я продовжував писати. “Через роки праці відмови стали м’якшими, деякі надсилали поради щодо поліпшення текстів, а ще через якийсь час видавництва стали приймати його праці до друку. Ну а коли він став відомим, то міг відправляти раніше відкинуті твори – і вже нікому в голову не могло прийти відмовитися від публікації.

7. Підтримуйте і розвивайте свою форму

Автор говорить про те, що потрібно відточувати і удосконалювати необхідні інструменти. «Щоб писати на вищому рівні своїх можливостей, належить зробити собі свій ящик для інструментів і відростити такі м’язи, щоб всюди тягати його з собою.” Як письменник він говорить про словниковий запас і знання граматики. Кожен сам може визначити, які інструменти потрібні йому в своїй роботі.

8. Дотримуйтеся розпорядку і дисципліни

Мені подобається писати по 10 сторінок на день, кожна приблизно по 2 000 слів. Тільки за крайніх обставин я можу дозволити собі вимкнути комп’ютер, перш ніж напишу 2000 слів.
Виконуйте певний обсяг роботи кожен день. «Я говорив вже, що працюю кожен день, крім Різдва, Четвертого липня (день Незалежності США) і власного дня народження. Це була неправда. Правда в тому, що коли я пишу, то пишу кожного дня, трудоголік я чи ні.» А якщо дотримуватися правила № 1, то дисципліна – це зовсім не важко.

9. Зберігайте динаміку

Одного разу я почав працювати над проектом. Я не зупинявся і не сповільнював темп, скільки це було можливо. Якщо трохи перефразувати, то якщо ви «зловили хвилю» – не зупиняйтеся, поки не закінчите роботу! Вона буде зроблена на одному диханні. Тут важливо пам’ятати, що зупинившись, ви ризикуєте втратити темп і знову увійти в той стан вже буде складно.

10. Вивчайте роботу інших людей

Вивчаючи, як працюють ваші колеги і особливо люди, які домоглися успіху у вашій галузі, ви переймаєте їх позитивний досвід. Сюди ж можна приписати «вчіться на помилках інших».

11. Вивчайте ринок

У доповнення до вивчення роботи колег по цеху, необхідно також бути в курсі подій і новинок, які відбуваються у сфері вашої роботи. Купуйте журнали, підписуйтесь на RSS тематичних видань. Тримайте руку на пульсі.

12. Шукайте нові ідеї

Ваша робота не полягає в самому пошуку. Тут скоріше важливо вчасно розпізнати їх, коли вони з’являться прямо у вас перед носом. Тримайте очі широко розкритими, а свій розум – відкритим всьому новому.

13. Заручіться підтримкою

Кожній людині потрібен хтось, хто буде вірити в успіх справи і буде підтримувати. Коли поруч є хтось, хто вірить у вас більше, ніж ви самі, у вас точно все вийде.

14. Працюйте не заради грошей

«Так, я своєю прозою заробив купу грошей, але ніколи не клав на папір жодного слова з думкою, що за нього заплатять.» Повертаючись до п.1. – Намагайтеся робити те, що подобається, а решта додасться. Гонитва за грошима може відвести вас від правильного напрямку, не дозволити розкрити ваш потенціал. Гроші можуть змусити вас  ігнорувати голос серця і ви можете прожити чуже життя, замість свого.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!