З повідомлення розміщеного на офіційній сторінці ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» стало відомо, що з 1 по 5 квітня на базі цього навчального закладу відбулося навчання представників студентського самоврядування області «Школа лідерів – 2016», у якому взяли участь близько півсотні активістів з усіх вищих навчальних закладів Волині. 

З першого дня навчання учасники активно включилися в роботу. У рамках заходу студенти відвідували тренінги з тем: «Ораторство. Публічний виступ», «Правила ділового етикету», «Самомотивація», «Лідерство», «Командобудування», «Тайм менеджмент». Обговорили також перспективи розвитку студентського самоврядування на Волині.

Щодня учасники мали нагоду не лише навчатися, але й активно відпочивати, студентська рада Володимир-Волинського педагогічного коледжу спільно зі студентською радою Волині організовували для учасників веселі конкурси, вправи, розваги. Завдяки заходу «Школа має талант» кожен зміг показати себе у новому амплуа. Незвичайно відбулося знайомство гостей з містом – у формі квесту.

По завершенню «Школи лідерів – 2016» кожен зміг застосувати усі набуті знання на практиці: учасники розділилися на команди та склали й захистили проекти, які заслуговують на реалізацію. Учасники навчань роз’їжджалися по домівках зі сльозами на очах та з ентузіазмом до подальшої роботи.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!