На щовівторковій оперативній нараді стало відомо, що в місті опломбовано всі котельні ПТМ «Теплокомуненерго». І все це через 13 з лишнім мільйонів боргу перед НАК «Нафтогаз України».

Як пояснив директор ПТМ «Теплокомуненерго» Роман Лисюк, юридичних підстав для припинення опалювального сезону ще в місті немає, але є чимала заборгованість за транспортування та використання газу.

Такі проблеми є і в інших містах області, зокрема в Луцьку та Ковелі, бо НАК «Нафтогаз України» дав вказівку відключити котельні у всіх містах, де є хоч гривня заборгованості.

Вже неодноразово згадувалося, що причина такої чималої заборгованості полягає у тому, що протягом багатьох років держава жодного разу у повному обсязі не повертала підприємствам теплоенергетики компенсації за різницю у тарифах. Тож борги й накопичилися. В опалювальний сезон заборгованість збільшується, бо йде значне споживання газу. Та й зростають борги мешканців міста перед ПТМ «Теплокомуненерго».

На жаль, НАК «Нафтогаз України» вимагає оплату грішми, яких у підприємства немає. Тож із учорашнього дня «Волиньгаз» опломбував усі котельні у Володимирі-Волинському. Окрім тепла не буде ще й гарячої води в оселях володимирчан.

Добре, що хоч природа більш поблажлива до городян. На дворі вже другий день стовпчик термометра показує більше 15 градусів тепла, отож відключення опалення в оселях городян, стане для них не таким болісним.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!