Учора була зареєстрована електронна петиція «Надання одній з вулиць Володимира-Волинського назви «51-ї ОМБр». Її автор – Олександр Дядянов.

«Підрозділ Збройних сил України, який дислокується в нашому місті, з незрозумілих для мене причин був перейменований вищим керівництвом, на мою думку, без потреби. А враховуючи героїчні досягнення 51-ї ОМБр на сході України під час проведення АТО, ми не повинні забути її минулу назву, яку й слід увіковічнити в назві однієї з вулиць нашого славного міста (наприклад, перейменувати вулицю Академіка Глушкова)», – написав у своєму повідомленні автор цієї електронної петиції.

За цю електронну петицію можна голосувати ще цілих 29 днів. Перспектива у цієї петиції, судячи з усього, є бо лише за добу вона набрала більше десяти відсотків голосів.

Це дуже слушна ідея перейменувати одну з вулиць міста на вулицю «51-ї ОМБр». Шкода, лишень, що мешканці Володимира-Волинського не стали піонерами в цій справі. Лучани були першими за нас!

Нагадаємо, що ще з осені минулого року володимирчани можуть висловлювати свої побажання, претензії та пропозиції за допомогою електронних петицій.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!