5 квітня о 16. 22 на телефон служби «101» надійшло повідомлення про загорання сухої трави та очерету у селі Льотниче (територія Зимнівської громади).

Загорання ліквідовано силами рятувальників 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Володимира-Волинського. Причина пожежі -встановлюється.

Нагадуємо, що Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області вкотре закликає громадян не спалювати сухої трави, опалого листя, картопляного бадилля та сміття, адже це завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Подібні випадки спалювання можуть призвести до масових загорань різних будівель, зменшують родючість ґрунтів та призводять до зниження урожайності.

Також згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення особи, які випалюють стерню, луги, пасовища та іншу природну рослинність тягнуть за собою адміністративну відповідальність.

 Отож, шановні городяни та мешканці району, якщо ви помітили загорання у лісі чи на відкритій території, спробуйте ліквідувати пожежу самотужки та одразу ж викликайте пожежно-рятувальні підрозділи за номером «101».

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!