Сьогодні, 07 квітня, і свій День Народження святкує Багнюк Марія Григорівна – заступник директора державного архіву області, а також Самосик Олександр Степанович – начальник управління екології та природних ресурсів. Отож від щирого серця вітаємо іменників із святом та бажаємо здійснення найзаповітніших задумів, щастя великого і неосяжного, тепла і звичайно здоров’я. Нехай мир і благополуччя завжди будуть у рідній хаті, а зорі радості сиплються яскравим зорепадом на життєвій дорозі, і завжди поруч будуть друзі та рідні!!!
квіти

З Благовіщенням!

Весна переможе зиму, як і добро переможе зло. Миру всій Україні!

Це свято відзначалося з давніх-давен. Але до нашого часу дійшли відомості про те, що в 560 році волею імператора Юстиніана датою для святкування Благовіщення було вибрано 25 березня (за старим стилем). З цим святом пов’язана історія про возвіщення Діви Марії про те, що вона народить Богонемовля Христа. Цю подію зобразив у своїй роботі Андрій Рубльов, на картині якого Архангел Гавриїл зійшов до Діви, принісши їй Благу звістку. З церковних переказів відомо, що Марія читала книгу пророка Ісаї, в якій було сказано про прийдешнє народження Месії. Благовіщення Пресвятої Богородиці У цей момент вона подумала, що була б готова прислужувати тій жінці, яка має народити Христа. Старовинні звичаї святкування Благовіщення Пресвятої Богородиці збереглися до нашого часу. В цей день суворо заборонена будь-яка робота. Як говориться в церковних книгах, на Благовіщення Пресвятої Богородиці навіть птиця не в’є гнізда.

www.allwallpapersfree.org

Всесвітній день здоров’я

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я – решта все, додасться», – так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.
2015-04-07-rivne-mal04
Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань – Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято. До 1950-го року цей день відзначався 22-го липня, в день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою.
Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи нашої охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті хто так чи інакше з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, як найкраще розуміють цінність здоров’я. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я, – є основною метою проведених медиками в цей день акцій та заходів. Численні інформаційні матеріали, брошури та буклети, семінари, виступи фахівців і навіть концерти, які приурочені цьому Дню, в простій і доступній формі пояснюють нам важливість цієї позитивної ініціативи.
Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим – якнайшвидшого одужання. Медикам – хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам – бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (07.04.2016)

Овен  

овен

Вранці тобі потрібно більше часу приділити своєму зовнішньому

вигляду, зачісці і макіяжу. Від твого вміння переконувати залежить

результат переговорів із новими партнерами та інвесторами.

Телець

телець

У першій половині дня ти отримаєш важливу

інформацію від колег. Намагайся обдумувати

кожен свій крок, щоб уникнути невдач.

Близнюки

близнюки

Сьогодні сприятливий день для працевлаштування та

вступу на нову посаду. Настав час відмовитися від

звичних стереотипів, щоб рухатися далі.

Рак

рак

Цей день потрібно провести максимально ефективно.

Ділові відрядження і зв’язки з новими партнерами

принесуть гарні фінансові результати.

Лев

лев

Сьогодні ти зможеш реалізувати свої плани спільно

з однодумцями. Робота в команді буде плідною

і збільшить фінансові результати.

Діва

діва

У першій половині дня тобі доведеться виконати

важливе доручення керівника. Не варто обговорювати

свої плани з колегами, в твоєму оточенні багато заздрісників.

Терези

терези

Цей день буде суперечливим і насичений злетами і падіннями.

Партнери, з якими ти довго працювала, можуть розірвати стосунки.

Керівник дасть додаткову можливість гарного заробітку, використовуй вдалий момент.

Скорпіон

скорпіон

У першій половині дня ти отримаєш цікаву пропозицію від

своїх конкурентів. Не варто згадувати минулих образ,

використовуй ситуацію для фінансового збагачення.

Стрілець

стрілець

Твоє самопочуття може негативно відобразитися на

веденні справ. Намагайся не перевтомлюватися і

частіше відпочивати, щоб рівномірно розподілити сили.

Козеріг

козеріг

У першій половині дня на тебе чекає вигідна пропозиція

від особи, яка зацікавлена в твоїх послугах. Намагайся

використовувати зручний випадок, щоб отримати великі гроші.

Водолій

водолій

Цей день варто присвятити завершенню розпочатих

проектів. Відмовся від тих ідей, які ти не

можеш реалізувати самостійно.

Риби

риби

Сьогодні старайся не втручатися в суперечки й інтриги

колег. Тобі варто сконцентруватися на важливій

цілі, щоб отримати бажаний результат.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!