6 квітня на базі  7-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Володимира-Волинського пройшла екскурсія на яку завітали студенти першого курсу педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського. Захід відбувся у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Розпочалася екскурсія з огляду пожежно-рятувального підрозділу. Студенти педколеджу спостерігали за роботою диспетчера, оглянули пожежно-рятувальне спорядження, автомобілі, що є на озброєнні, а також мали можливість приміряти каски та бойовий одяг.

Під час заходу вогнеборці розповіли гостям про надзвичайні події, які траплялися у їхній нелегкій роботі. Зокрема, рятувальники наголосили, що практично усі пожежі трапляються з вини людини – через незнання або недотримання правил пожежної безпеки.

Елементарна необережність може призвести до пожежі у житловому будинку чи іншій будівлі, спричинити масштабні загоряння у лісах та парках відпочинку. Відтак рятувальники нагадали основні вимоги пожежної безпеки та розповіли, як діяти, коли надзвичайна подія, зокрема пожежа, все-таки сталася.

Завершилась екскурсія біля рятувального підрозділу, де співробітники Служби порятунку продемонстрували ліквідацію умовної пожежі, а всі охочі мали можливість її загасити.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!