Учора в культурно мистецькому центрі відбулося відкриття виставки робіт Студії юних писанкарів, яка працює під керівництвом викладача дитячої художньої школи Ірини Надюкової.

Виставка присвячена 15 річниці з дня заснування Студії юних писанкарів, яка функціонує при мдитячій художній школі ще з 2002 року. Усі ці роки незмінним її керівником була завуч цієї школи Ірина Надюкова.

– Заняття в студії проводяться не тільки для вихованців школи, а й для усіх бажаючих, – розповіла нам пані Ірина. – Щороку за результатами роботи студії проходить міський конкурс юних писанкарів у якому, вже традиційно, більшість призових місць – у вихованців нашої студії.  Наші діти із задоволення вчаться писати і вже мають у цій справ неабиякі досягнення. Чи не щороку вихованці студії беруть участь у щорічному обласному конкурсі «Волинська писанка ІІІ тисячоліття», звідки привозять додому, у Володимир, чимало відзнак та дипломів. Наші діти також беруть участь у Всеукраїнському конкурсі писанок. У 2012 році, наприклад, вихованка студії Вікторія Вавринюк отримала диплом переможця Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України» за композиції з писанок.

А одна з вихованок цієї студії подарувала свою писанку Мері Джейн Ейзенхауер, внучці екс-президента США.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!