На Волині органи соцзахисту здійснили ряд перевірок у домогосподарствах області щодо правильності нарахування їм субсидій, тож тепер 70 родин змушені будуть повернути частину отриманих коштів державі, – пише «Волинська правда».

Про це стало відомо під час засідання Антикризового енергетичного штабу у Волинській ОДА. Так, директор департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА Оксана Гобод поінформувала, що протягом кількох останніх місяців в області здійснювалися перевірки домогосподарств, яким було призначено субсидії.

Загалом, більше 180 тисячам домогосподарств Волині було призначено державну допомогу. З них у 25,5% було проведено перевірку та у 971 родині виявлено порушення. З цього числа, понад 300 домогосподарств не правильно вказали інформацію у заяві на субсидію, що призвело до перевищення суми виплат.

Окрім того, із департаменту соцзахисту було надіслано 17,7 тисяч запитів до ряду служб із проханням перевірити виплати для домогосподарств. Таким чином, із 108 родин, 70 повинні повернути державі «зайві» кошти, що раніше були виплачені у надмірній сумі. Зокрема, зі 183 тисяч гривень, повернуто уже 61 тисячу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!