Верховна Рада не нараховувала зарплату депутату від Батьківщини Надії Савченко, яка перебуває в російській в’язниці, через її відсутність на роботі, йдеться у відповіді апарату ВР.

«Згідно з табелями обліку відпрацьованого часу народними депутатами – членами Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, наданим цим комітетом з вересня 2015 по березень 2016 року, народному депутату Савченко не відзначено жоден робочий день. Таким чином, заробітна плата не нараховувалася», – йдеться у відповіді на запит.

Апарат Ради не зміг відповісти на питання про наявність механізму отримання зарплати родичами або іншими уповноваженими депутата і перенаправив його в Міністерство соціальної політики, пише «Українська правда» (www.pravda.com.ua).

Як повідомлялося, з липня 2014 року Савченко утримується в російській в’язниці за звинуваченням у вбивстві російських журналістів під час бойових дій в Луганській області. Савченко звинувачення заперечує.

У березні Донецький міський суд Ростовської області (Росія) засудив Савченко до 22 років позбавлення волі. Міжнародне співтовариство вважає Савченко політичним в’язнем і закликає Росію її звільнити. У жовтні 2014 Савченко, перебуваючи в російській в’язниці, була обрана депутатом Верховної Ради України.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!