З 1 квітня по 30 квітня 2016 року відбувається висунення кандидатів для призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира»

Стипендії призначаються жителям міста Володимир-Волинський віком від 18 до 35 років (включно): студентам вищих навчальних закладів, працівникам установ, організацій та підприємств міста, викладачам, спортсменам, громадським діячам які внесли особистий внесок у розвиток виробництва, науки, освіти, культури,  спорту міста, ведуть активну громадську роботу.

Кандидатами на отримання стипендії можуть бути жителі міста, які виявили особливі успіхи у: навчанні та науковій діяльності, краєзнавчій роботі, творчо-мистецькій роботі, спортивно-масовій роботі, трудовій та громадській роботі.

Висунення кандидатів для призначення стипендій відбувається радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, трудовими колективами,  громадськими організаціями, місцевими осередками політичних партій, депутатами міської ради.

Ініціатор, який висунув кандидатуру на здобуття стипендії, подає у відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету міської ради (вул. І. Франка, 8, ІІ поверх) наступні документи:

–  подання, в якому визначаються особливі досягнення кандидата;

 –  витяг з протоколу засідання ради, органу студентського самоврядування, трудового колективу, молодіжної громадської організації, місцевого осередку політичної партії про висунення кандидата на здобуття стипендії (для депутатів міської ради  –  офіційний лист звернення);

–   характеристику на кандидата;

–   копії дипломів, сертифікатів, почесних грамот тощо;

–  копії патентів на власний винахід, своїх публікацій у виданнях, збірки власних творів тощо;

–   відомості про успішність, якщо кандидат є студентом навчального закладу;

–   копії паспорта та ідентифікаційного коду.

Документи повинні бути завірені підписом особи або керівника організації, установи чи підприємства, що висунула кандидата на призначення стипендії та, за наявності, засвідчені печаткою.

З Положенням про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», можна ознайомитись на офіційному сайті www.volodymyrrada.gov.ua.

Телефон для довідок – 21229.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!