На щовівторковому брифінгу з місцевими журналістами міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк повідомив, що днями зустрічався із адвокатом та збирається подавати до суду на інтернет-видання «Волинська правда».

– Нехай відповідають за наклепи перед законом, – пояснив мер міста. – Чи вони думають, що можуть спокійнісінько облити людину брудом і вийти сухими з води.

Нагадаємо, рівно тиждень тому 5 квітня, з самого ранку місто облетіла звістка про те, що в родині мера Володимира-Волинського Петра Саганюка проводяться обшуки.

Обшуки були не тільки в родині міського голови а й у матері колишнього голови Володимир-Волинської райради Андрія Оніщука та на підприємстві депутата Володимир-Волинської міської ради, підприємця Вадима Василюка. Проводили їх рівненські правоохоронці, зсилаючись на ухвалу Рівненського міського суду. Згідно оприлюднених згодом протоколів, складеним після обшуку, правоохоронці так нічого і не знайшли.

Мер каже, що найперше ця новина з´явилася на сторінках уже згаданого Інтернет-видання. Далі у Всесвітній мережі почали з´являтися повідомлення, що  правоохоронці  вилучили значні кошти (біля 6 мільйонів гривень) та документи, в тому числі, – так звані чорнові записи, бухгалтерські документи (деякі з них начебто оформлені на закордонні фірми), колекції раритетної зброї, антикварні предмети, дорогі годинники та брендові колекційні спиртні напої…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!