Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради оголошує про міський конкурс кулінарної майстерності «Смачна візитівка Володимира».

Метою конкурсу є формування туристичної привабливості міста,  розкриття потенціалу традиційної місцевої кухні,спрямованої на відродження національних страв, сприяння створенню нових можливостей для розвитку бізнесу в ресторанному господарстві, в сфері туризму, визначення кулінарної (кондитерської) страви, яка стане «Смачною візитівкою Володимира».

Організатори конкурсу – управління економічного розвитку та інвестицій, фонд підтримки підприємництва «Бізнес – Центр», відділ культури і туризму виконавчого комітету міської ради.

На конкурс учасники пропонують кулінарні страви та кондитерські вироби, які були традиційно  популярними на території Володимирщини для конкурсної дегустації та для продажу гостям. Страва, яка за результатами конкурсу буде обрана  «Смачною візитівкою Володимира», включатиметься  до рекламних буклетів про місто та туристичних маршрутів.

Конкурс  планується провести  у червні 2016 року. Про дату та місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Отож, запрошуємо заклади ресторанного господарства та фізичних осіб-підприємців в галузі виробництва кулінарних та кондитерських виробів взяти участь у конкурсі та долучитися до створення «Смачної візитівки Володимира»!

Більш детальніше з умовами проведення  конкурсу можна ознайомитися за адресою  http://volodymyrrada.gov.ua/rozporadz/2016/04/04.htm або за телефонами:

3-57-09, 2-48-71.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!