12 квітня в районі вулиці 20-го Липня, близько одинадцятої години ранку, перехожі мали нагоду спостерігати за пожвавленням руху та метушнею, яка виникла при в´їзді на територію ринку, де розміщені торгові та офісні приміщення, зокрема відділення «Нової пошти».  

До того часу як ми прибули на місце події в´їзд на територію був перекритий бетонними плитами, позаду яких (певно для надійності) стояло ще дві вантажних автівки. На території працювали правоохоронці місцевого відділку поліції.

Біля встановленої бетонної перешкоди зібралося чимало люду.  Серед них – городяни, яким з певних причин потрібно було навідатися до офісних та торгівельних установ, рідні та близькі тих, хто працюють у цих установах і з відомих причин не можуть вийти з території, люди, які прийшли забрати свої посилки з «Нової пошти» та просто покупці.

Поцікавилися у охоронця, що ж це відбувається? Почули скупу відповідь: два власники не можуть поділити між собою територію. Для того, щоб більш детально розібратися у ситуації, що склалася, звернулися за коментарем до людини, яка більше обізнана у цій справі.

– Згідно рішення суду, право власності на цю земельну ділянку та адмінприміщення на якій вони розташовані, визнане за Оленою Мороз, – пояснює юрист Роман Рудись, який представляє інтереси цієї жінки. – З паном Ситником, вони фактично суміжні сусіди. Два-три квадратні метри при в´їзді на територію, які перекрив сьогодні пан Ситник, належать власнику,чиї інтереси я представляю. Яке він мав право перекривати доїзд на територію – розбереться суд. Ми вже готуємо позов до суду і цій людині доведеться таки відповідати.  Ви ж бачите, що коїться: люди не можуть вийти з роботи, торгівельні заклади та інші офіси не можуть нормально працювати. Якщо говорити керуючись Законом, то це є явна перешкода у користуванні власністю. Любий суд визнає право сервітуту за законним власником земельної ділянки та приміщень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!