Нещодавно у Луцьку проходили обласні змагання з баскетболу серед студентської молоді вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації. У цих змаганнях узяли участь і вихованки Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського, тренер – Тарас Савчук.

Останні кілька років поспіль уже стало доброю традицією, що збірна дівчат- баскетболісток  педагогічного коледжу – у трійці лідерів цих обласних змагань з баскетболу.

Як пояснив нам викладач вищої категорії педколеджу та тренер з баскетболу Тарас Олександрович Савчук, звісно, «срібло» – це не «золото», але якщо поглянути, хто був суперниками наших дівчат, то це три луцьких вузи, в яких готують вчителів фізичного виховання та чотири вищих навчальних заклади не спортивного профілю.

– Хотілося б відзначити, що основа команди – дівчата з Володимира-Волинського та Володимир-Волинського району, – розповідає тренер команди. – Дуже важливо, коли приходять у коледж підготовлені спортсмени, бо вкрай важко починати все з нуля. Отож, я хочу подякувати тренерам, які підготували дівчат що стали членами нашої баскетбольної збірної. Це Віра Кондисюк, яка більше 25 років віддала розвитку баскетболу у Володимирі-Волинському,  Віктор Климюк – учитель фізичної культури Ласківської ЗОШ, Володимир Борис – учитель Суходільської ЗОШ, Валентина Волох – учитель Любомльської ЗОШ та інші вчителі і тренери , які докладають чимало зусиль для розвитку баскетболу на Волині.

Цьогоріч у збірну баскетбольної команди педколеджу увійшли (на фото зліва направо):

Ірина Троцюк, Юлія Коваленко,  Віка Слободенюк (капітан команди), Тарас Олександрович Савчук ( тренер ), Алла Сакура, Катерина Приходько, Інна Бойко, Тетяна Лазаренко, Катерина Федорук, Олеся Козачук, Яна Войтичук.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!