110 волинян уже можуть йти служити – їх визнано придатними для проходження служби. А загалом у травні-червні цього року можуть призвати 250-280 юнаків. Про це нещодавно повідомив військовий комісар Роман Кулик, пише Слово Волині.

З його слів, серед волинян є чимало таких, які ухиляються від виконання військового обов’язку. 271 волинянин вирішив укласти контракт на військову службу. Загалом впродовж четвертої хвилі мобілізації було призвано 1 578 волинян.

Відповідно до Указу Президента оголошена часткова демобілізація учасників АТО, на волинську землю уже повернулися 287 бійців.

Зі слів директора департаменту соціального захисту населення Оксани Гобод, бійці зможуть пройти психологічну реабілітацію у Луцькому гарнізонному госпіталі, закладах санаторно-курортного лікування. До роботи будуть залучені також психологи-волонтери, фахівці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Працюватимуть й виїзні мобільні офіси.

За інформацією сайту облдержадміністрації, на професійну адаптацію для Волині виділено 934 тисячі гривень з державного бюджету

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!