Ми вже згадували про те, що віднедавна ПТМ «Теплокомуненерго» має нового керівника – Анну Рубанову.

У вівторок нового керівника підприємства представили на щотижневій оперативній нараді.

Довідково:

Анна Рубанова народилася у місті Володимирі-Волинському, після закінчення девяти класів першої одинадцятирічки, вступила у Нововолинський електромеханічний технікум, де здобувала спеціальність «технік-механік». Після технікуму продовжила навчання у Національному університеті «Львівська політехніка» (факультет – тепло та газопостачання, вентиляції). Трудову діяльність розпочала у Нововолинському ПТМ «Теплокомуненерго», де пропрацювала два з лишнім роки контролером з якості послуг. Пізніше Анна Рубанова працювала інженером по охороні праці у Володимир-Волинській філії ПАТ «Волиньгаз», потім, на запрошення колишнього директора Романа Лисюка, перейшла у «Теплокомуненерго». З 2012 року – працювала там інженером паливно-енергетичних ресурсів.

Як стало відомо, на посаду керівника цього комунального підприємства було три претендента, серед яких два чоловіки та пані Анна.

Ще рано говорити про якісь зміни в роботі колективу, бо як запевнила нас новопризначений директор підприємства, наразі вона складає плани, намічає обсяги роботи. Раніше пані Рубанова була знайома з більш технічною стороною роботи підприємства, наразі вона детально вивчає економічну. Про жодне скорочення чи інші реорганізаційні процеси на підприємстві мова не йдеться, запевнила нас новий директор підприємства.

 

Нагадаємо, що комунальне підприємство «Теплокомуненерго» наразі переживає не найкращі часи. Чимала заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» вплинули на те, що опалювальний період в місті закінчився набагато раніше.

Окрім того, днями завершила свою роботу спеціальностворена депутатська комісія, яка вивчала стан справ на підприємстві. На останньому засіданні члени комісії визнали роботу адміністрації підприємства незадовільною.

Чи справиться новий керівник з проблемами, які поглинули одне з найбільших комунальних підприємств міста, – час покаже. А поки що ми бажаємо новопризначеному директору успіхів у роботі і побільше терпіння!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!