Український гідрометеорологічний центр констатує достатню кількість вологи в ґрунті для сільгоспкультур і ймовірність заморозків 18-23 квітня, що може згубно позначитися на кукурудзі, соняшнику й картоплі. Про це «Українські Новини» повідомляють з посиланням на начальника департаменту агрометеорології Гідрометцентру Тетяну Адаменко.

«На сьогодні можна сказати, що зволоженість ґрунту на достатньому рівні, але з кожним днем вона знижується. Протягом 7-10 днів в Україні очікуються невеликі дощі, переважно в західному регіоні, але в східній і південно-східній частині опадів поки що не буде взагалі, цей регіон буде сухим, і там буде йти інтенсивний випар вологи із ґрунту», – сказала вона.

Адаменко зазначила, що 10-13 квітня в Україні минають агрокліматично обґрунтовані строки сівби ранніх ярових зернових культур (ячмінь, пшениця, овес), і ті, які будуть посіяні пізніше, досить ризикують потрапити під вплив посухи й показати більш низьку врожайність. Також Адаменко додала, що хоча весняні погодні умови цього року сприятливі для дуже ранніх строків сівби – уже є прогрівання ґрунту на глибині 5-10 см, якого досить, у тому числі для кукурудзи й соняшника, все-таки зберігається ймовірність заморозків у квітні.

Зі слів представника Гідрометцентру, якщо дія холодного антициклону з північного сходу підсилиться, то це може зачепити всю країну, але все-таки в меншому ступені стосується західного регіону. Заморозки можуть негативно позначитися на теплолюбних сільгоспкультурах – таких, як кукурудза, соняшник і городні культури. Наприклад, картопля, яку люди вже встигли посадити, з слів Адаменка, може постраждати.

«Щорічно в Україні, відповідно до нашого клімату, є ймовірність повернення холодів і можливі заморозки у весняний період. Те, що похолодання буде – це однозначно. Швидше за все, можуть бути заморозки. У період з 18 по 23 квітня», – сказав експерт.

Адаменко нагадала, що в Київській області у 2003 році були заморозки навіть 9 травня, і тоді вони ушкодили городні культури й навіть технічні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!