Учора в залі засідань міськвиконкому відбулося друге засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Засідання проводив голова цього дорадчого органу Роман Мартинюк, допомагав – його заступник – Микола Гінайло.

Серед важливих питань винесених на розгляд учасників засідання – затвердження положення про громадську раду, регламенту та плану роботи цього дорадчого органу.

Почнемо з того, що положення учасники робочої зустрічі так і не затвердили. Чимало присутніх висловилися, що цей документ треба як слід вивчити, а їм цієї можливості не дали. Отож, вирішили що проект положення буде розіслано всім членам ради на електронну адресу. Вони повинні ознайомитися із цим документом, а за тиждень часу (саме тоді буде знову відбудеться засідання громадської ради) напрацювати свої зауваження та пропозиції стосовно цього документу.

Розпочалися дискусії і під час обговорення плану роботи. Одні казали, що слід ознайомитися із планом роботи міськвиконкому і вже після цього створити план роботи громадської ради. Інші ж висловлювалися, що не слід прив´язуватися до плану міськвиконкому, а треба розробити свій. В громадську раду входять представники різних громадських інституцій, які вже працюють по розробленому плану, отож, домовилися що на наступне засідання члени громадської ради подадуть свої пропозиції щодо плану роботи дорадчого органу.

Далі, в робочому порядку, під час нетривалих дискусій та обговорень, розглянули питання участі членів громадської ради в конкурсі на кращий логотип і слоган міста, говорили про відзначення у 2016 році пам´ятних та знаменних дат, про зміну назви міста Володимира-Волинського.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!