Сьогодні у конференц-залі Володимир-Волинської міської ради відбулося  навчання для голів ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) та кооперативів, керуючих будинків та городян, які тільки думають яку форму господарювання обрати для своїх багатоповерхівок.

Навчання організовано за ініціативи першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука. Власне він і запросив у місто експертів з питань утворення та діяльності ОСББ. Навчання для всіх зацікавлених проводили гості з Луцька Роман Бондарук та Петро Лавринюк. На робочій зустрічі також були присутні депутати міської ради, керівники управлінь та відділів міськвиконкому.

Отож, головною темою зустрічі було питання створення ОСББ та вибір кербудів у багатоквартирних будинках. Весь теоретичний матеріал, якій викладали запрошені експерти володимирчанам, підкріплювався інформаційними слайдами, іншою наочністю. Згодом присутні мали нагоду поставити ряд питань, які зацікавили їх.

Нагадаємо, до 1 липня володимирчани, як і всі українці, мають вирішити, хто утримуватиме їхні будинки. Створити їм об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) чи обрати керуючого будинком – на вирішення цього питання вони мають ще трохи більше чотирьох місяців. Якщо ж до цього терміну мешканцям визначитися не вдасться, рішення за них приймуть у міській раді.

Справа у тому, що з 1 липня цього року набирає чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». За цим новим законом мешканці багатоповерхівок самі зможуть обирати тих, хто буде піклуватися їхнім будинком. Кербудів зможуть обирати як у будинках де вже створені ОСББ, так і в багатоповерхівках, де над цим питанням тільки думають.

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!