14 квітня у загальноосвітній школі № 5 міста Володимир-Волинський відбулися заходи у рамках Дня цивільного захисту за участю співробітників місцевого підрозділу ДСНС.

У тренуваннях взяли участь школярі всіх вікових груп, а також учителі та технічні працівники. Після того, як пролунав сигнал «Тривога», учні та педагоги організовано залишили навчальні класи та вишикувалися на подвір’ї школи.

Спостерігаючи за евакуацією, представники Володимир-Волинського районного відділу УДСНС України у Волинській області зазначили, що її проведення було чітко спланованим. Фахівці ДСНС нагадали порядок проведення евакуації у випадку надзвичайної події та наголосили, що уміння діяти в екстремальних ситуаціях, слухати команди дорослих та чітко їх виконувати – запорука безпеки.

Після цього учні 10-го класу продемонстрували надання першої допомоги постраждалим при аваріях з викидом небезпечних хімічних речовин та евакуацію від умовної пожежі. Був проведений інструктаж щодо користування індивідуальними засобами захисту (протигази, респіратори). Відпрацьовано дії щодо евакуації учасників навчально-виховного процесу,

Крім того, усі учні спостерігали за приборканням імітованої пожежі.

В ході проведення Дня цивільного захисту педагоги мали нагоду обмінятися досвідом в організації навчальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, а школярі отримали багато корисної інформації та закріпили її на практиці.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!