Сьогодні, 14 квітня, і свій День Народження святкує Мозоль Анна Юріївна – головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців . Отож від щирого серця вітаємо іменницю святом та бажаємо здійснення найзаповітніших задумів, щастя великого і неосяжного, тепла і звичайно здоров’я. Нехай мир і благополуччя завжди будуть у рідній хаті, а зорі радості сиплються яскравим зорепадом на життєвій дорозі, і завжди поруч будуть друзі та рідні!!!

oHTugJpWchI     квіти

День ДАІ МВС України

ZOUU0181314 квітня 1997 постановою Кабінету Міністрів України № 341 було затверджено “Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ України”. Так на шостому році незалежності України був оформлений акт народження цієї служби.
Відповідно до Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, основними завданнями Державтоінспекції є: реалізація в межах своєї компетенції державної політики щодо забезпечення безпеки дорожнього руху; організація контролю за дотриманням законів, інших нормативних актів з питань безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища від шкідливого впливу автомототранспортних засобів; удосконалення регулювання дорожнього руху з метою забезпечення його безпеки та підвищення ефективності використання транспортних засобів; виявлення та припинення фактів порушення безпеки дорожнього руху, а також виявлення причин і умов, які сприяють їх вчиненню.
Державтоінспекція у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Положенням про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, нормативними актами МВС.
Трохи історії. У 1936 році прообраз сучасної Державтоінспекції було включено до складу Головного управління Робітничо-селянської міліції НКВС СРСР, і 3 липня того ж року Народний комісаріат СРСР прийняв постанову “Про затвердження Положення про Державну автомобільну інспекцію Головного управління Робітничо-селянської міліції НКВС СРСР”. У перші роки діяльності молодий Державтоінспекції не вистачало кваліфікованих кадрів, не було досвіду роботи, а у працівників не було ні патрульних автомобілів, ні радіозв’язку. В роки Великої Вітчизняної війни співробітники інспекції, що залишилися у її особовому складі, проводили мобілізацію автотранспорту для фронту, під час бомбардувань німецької авіації стежили за дотриманням правил світломаскування, гасили пожежі та рятували людей з-під руїн. У післявоєнний період співробітники ДАІ брали активну участь у відновленні автомобільного парку країни. У середині 50-х років випуск вітчизняних автомобілів перевищив довоєнний рівень у 2,5 рази, що гостро поставило питання попередження та профілактики дорожньо-транспортного травматизму. У першій половині 60-х років вступили в силу єдині в країні Правила руху вулицями та дорогами. У цей же період було розпочато застосування індикаторних трубок для виявлення водіїв у стані алкогольного сп’яніння, почали споруджуватися перші стаціонарні пости для здійснення нагляду на заміських дорогах. Освоюється виробництво екзаменаційних апаратів для оцінювання теоретичних знань кандидатів у водії. У 70-х роках значно покращується технічна база ДАІ. Для нагляду за дорожнім рухом починають використовувати радіолокаційні вимірювачі швидкості транспортних засобів, гелікоптери та патрульно-санітарні автомобілі. Наприкінці 1990-х років з переходом до ринкової економіки значно збільшується кількість автотранспорту та інтенсивність його використання, стан безпеки дорожнього руху помітно ускладнюється. Значно зростає кількість аварій та загиблих, все частіше з’являються повідомлення про злочини на дорогах. Всі ці обставини продиктували необхідність посилити контроль з боку Державтоінспекції, зміцнити й розширити її структуру. У структуру Департаменту Державної автоінспекції входять Управління моніторингу та інформаційного забезпечення, Управління дорожньо-патрульної служби, організації розшуку автомототранспортних засобів та профілактичної роботи, Управління державної автомобільно-технічної інспекції, контролю за перевезенням небезпечних вантажів та станом доріг, Служби безпеки руху.

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (14.04.2016)

Овен  

овен

Сьогодні постарайся відволіктися від метушні і

сконцентруватися на досягненні однієї важливої мети.

Керівник піде тобі назустріч, якщо ти виявиш наполегливість у діалозі.

Телець

телець

В першій половині дня можуть виникнути проблеми

у вирішенні фінансових питань. Не варто

приймати не обдуманих рішень. 

Близнюки

близнюки

В першій половині дня тобі прийдеться боротися

за те що ти правий. Не варто здаватися,

дій рішуче, ти досягнеш результату.

Рак

рак

В першій половині дня тобі варто зайнятися об’єднанням

навколо своєї ідеї однодумців. Робота в команді принесе

хороший фінансовий результат і збільшить продуктивність.

Лев

лев

В першій половині дня тобі прийдеться виконати важке

завдання керівництва. Використай свій попередній

професійний досвід, щоб зробити вірний крок.

Діва

діва

Вранці тебе чекає зустріч з цікавою людиною, яка

впилине на твій світогляд. Підвищена увага зі сторони

протилежної статті буде відволікати від виконання важливих справ.

Терези

терези

Сьогодні тобі варто зайнятися вирішенням

юридичних питань. Переговорні процеси можуть

затягтися, але результати будуть позитивними.

Скорпіон

скорпіон

У першій половині дня переговори з новими

партнерами принесуть добрі результати. Тобі потрібно

обговорити відразу всі фінансові умови, щоб не виникло непорозумінь.

Стрілець

стрілець

Цей день варто присвятити спілкуванню з

людьми і публічним виступам. Тобі потрібно

відстоювати свої інтереси і збирати навколо себе однодумців.

Козеріг

козеріг

Сьогодні ти зможеш надолужити згаяне і

отримати підтримку керівництва. Спілкування

з новими партнерами відкриє для тебе стабільну перспективу.

Водолій

водолій

Сьогодні на тебе чекає загострення

стосунків із колегами. Керівник може

засудити твою поведінку, що зіпсує твою репутацію.

Риби

риби

У першій половині дня твої плани можуть

зруйнувати дії недоброзичливців. Постарайся

не втручатися в суперечки та інтриги оточуючих.

Саморозвиток…

0CFoYmg-8doЦе дуже важливий момент – визнати, що весь світ вільний – все має право бути таким, яким воно є. До тих пір, поки ви не дасте всьому світу свободу погоджуватися або не погоджуватися з вами, поки ви не дасте кожній людині свободу любити або не любити вас, схвалювати або не затверджувати вас, дивитися на речі так само як ви або по-іншому – до тих пір, поки ви не дасте світу належну йому свободу, ви й самі ніколи не звільнитеся.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!