У Володимир-Волинському 15 квітня в приміщені КМЦ відбулася благодійна арт-вечірка, метою якої був збір коштів для лікування дітей. Як повідомлялося раніше, з 4 по 24 квітня волонтери збиратимуть гроші на обладнання для реанімаційних відділень дитячих лікарень. Організаторами цієї благодійної акції є Всеукраїнський Благодійний Фонд «Серце до серця».

 Отож, участь у володимирській арт-вечірці взяли: гості з міста Луцька-гурт «Корінь Мандрагори», нововолинський гурт «Цвях», місцеві виконавці, танцюристи та читці поезії.

Нагадаємо, цьогоріч волиняни збиратимуть кошти для реанімаційних відділень дитячих лікарень.

Серед найактивніших волонтерів – студенти. Традиційно, аби зібрати гроші, в навчальних закладах області (університетах, коледжах, училищах) будуть організовані різноманітні заходи, майстер-класи, флеш-моби, інформаційні ранки та тематичні вечори.

У день фіналу акції – 24 квітня – на вулиці міст і селищ Волині вийдуть волонтери, які збиратимуть пожертви для обладнання реанімаційних відділень лікувальних закладів Волині.

Нагадаємо, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 9 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції.

Результатом акцій «Серце до Серця» є близько 40 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та функціонуюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю.

За 8 років діяльності, було закуплено понад 1300 одиниць медичного устаткування, яке передали в обласні дитячі лікарні та маленьким українцям.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!