15 квітня з самого ранку стало відомо, що на Володимирщину знову завітали рівненські правоохоронці. І знову з обшуком! На цей раз, маючи на руках ухвалу Рівненського суду, правоохоронці навідалися спочатку на одне з найбільших підприємств нашого міста ТзОВ «Гербор-Холдинг», а пізніше – до будинку генерального директора цього підприємства Олега Васильовича Борбелюка.

Ми поцікавилися у працівників підприємства, що ж шукали рівненські «гості» у погонах на підприємстві? Відповідь просто спантеличила: контрабанду, бурштин і все, що з цим пов´язано!

Нам вдалося  зв´язатися з Олегом Васильовичем, який лише біля обіду повернувся з Казахстану, куди їздив у робоче відрядження.

– Я тільки зайшов у будинок. Не можу зрозуміти що це за обшуки? Що це за суддя, яка виносить такі ухвали? – обурювався директор підприємства. – Таке враження, що вона й знати не знає чим люди займаються на нашому підприємстві! Звідки тут контрабанда? Чому не шукають там, де дійсно вона процвітає? Мимоволі напрошується запитання: кому нині служить СБУ і наша нова поліція?

Ситуація дійсно виглядає комічною: обшук на підприємстві та в будинку проводять без самого господаря, ухвалу суду теж виносять без його участі, кримінальне провадження, яке, по ідеї, має передувати цій ухвалі, відкривають не відомо за яких обставин. Це ж яку мзду треба заплатити представникам феміди, аби вони виносили такі ухвали?

В нашому маленькому містечку всі вже давно знають хто займається контрабандою, хто її, так би мовити, кришує та хто, завдяки їй, заробив чималі статки. Скоріше за все, знають це і самі правоохоронці та СБУ. Знають, але, чомусь, усю свою увагу фокусують у протилежну сторону. Навмисне і по команді! 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!