Через зниження пропускної спроможності автомобільного переходу «Устилуг» і накопичення автомобілів у цьому місті виникла катастрофічна санітарна ситуація.

Про це інформує «Вголос».

Пропускна здатність митного переходу «Устилуг» – «Зосин» становить 1200 автомобілів на добу. Але є необхідність збільшити цю пропускну здатність у два рази, оскільки в місті Устилуг накопичується велика кількість автомобілів та громадян, які бажають виїхати в Польщу.

 Це призводить до зростання ДТП, катастрофічної санітарної ситуації через накопичення відходів на вулицях Устилуга та зростає рівень злочинності.

Щоб вирішити ці проблеми, депутати Володимир-Волинської райради ухвалили звернення до Кабміну, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та Волинської обласної ради з проханням використовувати в повному обсязі інфраструктуру автомобільного пункту пропуску «Устилуг» – «Зосин».

Така можливість є, адже з польського боку здійснено розширення митного переходу, і якщо він запрацює на повну потужність, то пропускна спроможність збільшиться у рази.

ar.volyn.ua

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!