Сьогодні у Володимирі-Волинському вийшли на толоку, – організовано та зі своїм знаряддям праці. За кілька днів до толоки були розприділені обсяги робіт між студенством міста, працівниками держустанов та школярами місцевих шкіл.

Усе це відбувалося в рамках акції «Зробимо Волинь Чистою», коодинаторм якої є голова студентської ради Володимир-Волинського агротехнічного коледжу Юрій Бігун. До організації акції активно долучився начальник управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому Віктор  Фіщук.  

Отож, під час весняної толоки, молодь та дорослі висаджували дерева та прибирали сміття у парку ім. Гагаріна, вирубували поросль та прибирали територію у прибережній зоні річки Риловиця. Впорядковували та прибирали в парку «Словянський», біля валів Городища.

До студенства того дня приєдналися й працівники виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, школярі загальноосвітніх шкіл міста, учні Вищого професійного училища, військовослужбовці 14-ї бригади, представники релігійних громад міста.

Хочеться сподіватися, що й мешканці приватних забудов долучаться до прибирання і наведуть лад біля своїх домівок, аби місто зустрічало Великодні свята гарним та чистим.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!