Кабінет Міністрів опублікував цілий пакет документів щодо зарплат державних службовців. Документи передбачають підвищення виплат і вступлять у силу 1 травня. Про це повідомляє UBR.

У чиновників зміняться тарифні оклади. Ці зміни торкнуться тих, хто працює в «обслуговуючих» держорганах. «Молодшому» персоналу: стенографістам, операторам комп’ютерного набору, експедиторам – встановлять посадовий оклад в розмірі 1 747 гривень. А начальникам відділів і управлінь платитимуть 3 620 гривень на місяць.

Також держслужбовці зможуть отримувати доплати в розмірі до 50% від окладу за стаж, додаткові навантаження. Це має сприяти «посиленню мотивації до високопрофесійної, результативної і високоякісної роботі».

Бонуси чиновники отримають за інтенсивність праці, виконання особливо важливої ​​роботи, ініціативність, своєчасне виконання завдань. Але ці вимоги і так входять в їх посадові обов’язки.

Найцікавіше в нововведеннях те, що у випадку несвоєчасного виконання своїх завдань чи інших порушення чиновник все одно отримає надбавку. Але її розмір буде меншим.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!