16 квітня у Володимирі-Волинському відбулися «Весняні передсвятки!»

Людей на ярмарок прийшло дуже багато, адже кожен мав надію дешево прикупити продуктів та сувенірів до великодніх свят, розсаду квітів та саджанців плодових дерев.

Свою продукцію на ярмарку представили аграрії та виробники з Волині, Кіровоградщини, Хмельниччини, Тернопільщини та Миколаївщини.

З ранку ціни на ярмарку на деякі товари та продукти харчування були значно нижчими, ніж на ринку. Але вже ближче до обіду – нічим не відрізнялися від базарних.

Проте, свіже м’ясо все одно було в ціні дешевше ніж на базарі, так само й яйця, олія, борошно. Це ж стосувалося й інших продуктів – ковбасних виробів, сиру, масла, солодощів.
Бджолярі з Волині та Кіровоградщини пропонували різні види медових виробів: мед, прополіс, медовуху – також за традиційними цінами.

Окрім продуктів харчування, на ярмарку можна було придбати саджанці дерев та кущів, квіти, кімнатні рослини. Не залишилися поза увагою і бажаючі придбати плетені кошики до Великодня. Їх було – до кольору, до вибору!

Покупців на ярмарку було чимало, проте були й такі, що взагалі обмежилися кількома кущиками розсади квітів і все. Мовляв, до свята ще є час, ще скупимося.

На ярмарку працювало містечко майстрів. Бажаючі мали нагоду відвідати майстер-клас від юних писанкарів міста. Також майстер-клас для усіх бажаючих проводив знаний на всю Україну майстер Анатолій Бойко.

А тим часом, у самісінькому центрі красувалися величезні Великодні писанки. Одна гарніша за одну!  

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!