Громадяни, котрі імпортують транспортні засоби на замовлення підприємств і фірм та, відповідно, отримують від цієї діяльності доходи, зобов’язані до 1 травня 2016 року подати річну податкову декларацію про отримані доходи в минулому році, – нагадують в ГУ ДФС у Волинській області.

Порядок подання річної декларації про майновий стан і доходи передбачено  ст. 179 Податкового кодексу України.

Отож, в ГУ ДФС Волині рекомендують  громадянам, котрі на замовлення юридичних осіб, ввозять транспортні засоби,  не ігнорувати свого конституційного обов’язку, подати річну податкову декларацію та сплатити до бюджету належну суму платежу.

Окрім того, якщо взяти до уваги, що громадяни-імпортери фактично здійснюють підприємницьку діяльність, то не буде зайвим зареєструвати такий бізнес офіційно, тим більше, що легальне підприємництво має ряд переваг.

Подати річну податкову декларацію про доходи, в яких у 2015 році не було сплачено податків, можна в Центрах обслуговування платників чи відділення ОДПІ в області.

Фахівці територіальних органів ДФС нададуть кожному декларанту необхідну консультаційну допомогу. Докладніша інформацію про перебіг та особливості деклараційної кампанії – в банері «Декларуємо по-новому» на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!