Днями у Києві пройшов відкритий конкурс дизайну «Конкурс одного плаття». Конкурс проводиться у рамках XIII Міжнародної виставки творчості та рукоділля «Золоті руки майстрів», Фестивалю в’язання «Пов’язано з любов’ю», Фестивалю фелтінга «Fairy felt».

У виставці взяло участь близько двох сотень українських та зарубіжних майстрів, що представляють весь спектр сучасних напрямків рукоділля та творчості.

Побувала на цьому конкурсі і володимирчанка Світлана Литвинчук, яка  представила там пальто-кокон «Незнайомка».  

Нагадаємо, Світлана Литвинчук займається валянням виробів із шерсті. За весь час роботи в її колекції валяних виробів з’явилися дуже гарні брошки, пояски, іграшки, шалики, капелюшки, пальта, палантини, чобітки і капці. Рукоділля жінка любила завжди. Починала ще в дитинстві з пошиття одягу лялькам. Коли подорослішала, то почала цікавитися в’язанням. Але все це було до знайомства із технікою валяння.

Свої вироби з вовни Світлана Литвинчук створює на одному диханні. Усі вони мають неймовірну енергетику та, звісно ж, чудово  виконують свої практичні функції. Вишукані зваляні з вовни вироби можуть стати неповторним елементом вашого гардеробу. І для цього багато не треба: ваше бажання, фантазія і трішечки терпіння.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!