З початку квітня працівники Володимир-Волинського МРВ Управління ДСНС проводять перевірки стану пожежної безпеки храмів та церков міста та району. Під час таких перевірок фахівці ДСНС звертають особливу увагу на виконання заходів безпеки при користуванні відкритим вогнем, свічками, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки, стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхів евакуації прихожан, протипожежного водопостачання та сигналізації.

18 квітня працівники Володимир-Волинського міськрайвідділу У ДСНС України у Волинській області разом з АТМ «Володимир» організували зустріч з благочинними та представниками релігійних конфесій міста та провели семінар-навчання з безпеки для запобігання пожежам у культових спорудах під час святкових богослужінь.

Під час виступу рятівники проінформували представників духовенства про стан з пожежами, надзвичайними ситуаціями та трагічними наслідками, які мали місце цього року на території міста та району. Обговорили також питання протипожежного захисту культових споруд та церковних храмів, звернули увагу духівників на основні вимоги щодо утримання належного протипожежного стану таких будівель.

Також настоятелям церков було роз’яснено порядок дій на випадок виникнення пожежі та вручено відповідні пам’ятки, в яких відображені всі основні питання пожежної безпеки в храмах. Спільне проведення роботи з навчання парафіян протипожежним заходам дасть змогу зарадити наслідкам вогняної стихії та врятувати від загибелі людей.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!