Нещодавнім рішенням сесії Володимир-Волинської міської ради було вирішено частину вулиці Поліської Січі, що у Володимирі-Волинському, перейменувати на честь загиблого героя Віктора Хмелецького.

Але втілити дане рішення сесії у життя так і не вдається, бо днями кілька мешканців цієї вулиці звернулася до міського голови Петра Саганюка з проханням не перейменовувати частину Поліської Січі.

Своє прохання мешканці пояснили просто: ми, ніби, й не проти перейменування вулиці, але чому ніхто з представників міської влади та з депутатів не поцікавилися думкою місцевих мешканців? Окрім того, мешканці цієї вулиці чомусь переконані, що перейменування вулиці потягне за собою чималі фінансові витрати для кожного з них.

Того ж самого дня до міського голови звернулися представники МДО «Захисник, які висловили свою позицію стосовно перейменування Поліської січі, чим самим підтримали рішення сесії.

Проте міський голова дав доручення не приймати остаточного рішення стосовно перейменування цієї вулиці, а начальника міського управління архітектури та містобудування Тараса Кибу та керівників інших управлінь попросив детальніше розбратися у даній ситуації.

Нагадаємо, Віктор Хмелецький народився у Володимирі-Волинському. Навчався У Володимир-Волинській ЗОШ № 3, після закінчення школи поступив у військове училище. Після закінчення навчання служив у рідному місті у 51-й ОМБр начальником відділення зв’язку штабу.

Загинув Віктор Хмелецький під час мінометного обстрілу 28 липня 2014 року під час штурму Савур-Могили біля села Саурівка Шахтарського району Донецької області.

Удома у Віктора Хмелецького залишились дружина, син та донька.

Похований Віктор Хмелецький у рідному місті Володимирі-Волинському.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!