На щовівторковій оперативні нараді у міського голови стало відомо, що більше 5 мільйонів гривень держава не відшкодовує за субсидію місцевому ПМТ «Теплокомуненерго».

Зважаючи на це, міський голова Петро Саганюк дав доручення начальнику міського управління праці та соціального захисту населення Миколі Матусевичу та директору підприємства теплових мереж Анні Рубановій, аби вони підготували звернення у відповідні структури та управління. Очільник міста наголосив, що борг підприємства росте і більша частина цього боргу – державні і нікому до цього діла немає.

 Нагадаємо, що комунальне підприємство «Теплокомуненерго» віднедавна отримало нового керівника. Тепер на підприємстві керує жінка.

Окрім того, дане підриємство переживає не найкращі часи. Чимала заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» вплинули на те, що опалювальний період у місті закінчився набагато раніше.

Нещодавно завершила свою роботу спеціальностворена депутатська комісія, яка вивчала стан справ на підприємстві. Члени комісії визнали роботу адміністрації підприємства незадовільною.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!