19 квітня відбулося засідання громадської ради, що діє при виконавчому комітеті міської ради.

На початку робочої зустрічі присутні затвердили (з поправками) Положення та Регламент громадської ради. Далі, перед тим як приступити до обговорення пропозицій до плану роботи громадської ради, на розгляд присутніх було винесено питання перейменування частини вулиці Поліської Січі на вулицю Віктора Хмелецького.

Ми вже писали про те, що днями кілька мешканців цієї вулиці звернулися до міського голови з проханням відтермінувати рішення сесії щодо перейменування частини вулиці Поліської Січі. На засідання громадської ради прийшов батько загиблого героя Віктора Хмелецького, аби члени цього дорадчого органу підтримали своїм зверненням рішення про перейменування вулиці. «Ви повинні зрозуміти цією вулицею на службу стільки років ходив мій, уже покійний, син. Його вже немає, то нехай хоч пам’ять про нього залишиться…» – сказав батько покійного.

Заступник голови громадської ради Микола Гінайло від імені всіх присутніх та мешканців міста вибачився перед батьком загиблого за таке непорозуміння, а голова громадської ради Роман Мартинюк зазначив що варто підготувати звернення від членів громадської ради і підтримати рішення депутатів міської ради по перейменуванню вулиці.

Представник 14-ї ОМБр Петро Горкуша сказав, що якщо на вулиці Поліської Січі мешкають люди, які нічого не знають про загиблого Віктора Хмелецького, то нехай завітають у бригаду і почують як про героя відгукуються військовослужбовці.

Далі, в робочому порядку, обговорили питання, які виноситимуться на розгляд та обговорення членів громадської ради, терміни розгляду цих питань, інше.  

Жваві дискусії зав’язалися під час обговорення питання щодо перейменування однієї з вулиць міста на вулицю «Воїнів 51-ї ОМБр». Микола Гінайло вніс слушну пропозицію щоб іменем героїчної бригади не називати якусь бічну та віддалену вулицю, а перейменувати одну з головних вулиць міста – вулицю Ковельську.

– Це питання треба дуже добре вивчити, адже всі ми усвідомлюємо, що будуть і прихильники і противники такого рішення, – зазначив Микола Архипович. – Проте, громадським активістам слід провести роботу серед мешканців міста та пояснити, що жодної гривні з їхнього сімейного бюджету не буде потрачено на процедуру перейменування вулиці.

Далі було намічено кілька важливих питань, які слід розглянути уже на найближчих засіданнях громадської ради, яка, ймовірніше за все, знову збереться у двадцятих числах травня. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!