19 квітня у місті Володимирі-Волинському розпочався перший міський фестиваль студентського спорту, який є складовою частиною наймасовіших в області змагань фізкультурників – обласного фестивалю студентського спорту.

З власної ініціативи у цьому фестивалі взяли участь студенти та учні трьох навчальних закладів міста: Володимир-Волинського педагогічного та агротехнічного коледжів, вищого професійного училища.

– Програма фестивалю складається із змагань із міні-футболу, шахів, шашок, волейболу та настільного тенісу, – пояснює начальник віддіу у справах сім´ї, молоді та спорту міськвиконкому В´ячеслав Петрук. – Фестиваль триватиме лише один день. Одночасно учасники змагатимуться по всіх зазначених видах спорту. У кожному виді спорту буде визначено переможців та призерів, всі вони отримають відзнаки. За загальною кількістю балів будуть визначені та нагороджені переможці у командному заліку.

Додамо, що цей фестиваль студентського спорту вперше проводиться у Володимирі-Волинському. Та організатори надіються, що в майбутньому він стане хорошою традицією для молоді міста, окрім того, з роками може збільшиться перелік видів спорту в яких змагатиметься між собою студенство.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!