Володимир-Волинський міський суд закрив кримінальне провадження щодо 23-річного інваліда війни 3 групи, який брав в полон російських десантників, сержанта Володимира Козака.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук опублікував правозахисник Василь Нагорний.

Інформують Волинські новини .

Нагадаємо, ще в червні минулого року військова прокуратура України зайнялася частиною тих волинських бійців, які перебували в полоні. Їм висували звинувачення у тому, що вони, нібито, самовільно полишили військову частину.

«Враховуючи психологічний стан бійця, зійшлись на компромісі. Володя так і не визнав вину в самовільному залишенні частини, а військова прокуратура Івано-Франківська сама подала клопотання про закриття справи за зміною обстановки. Прокурорам- мінус одна «соромітницька, резонансна справа», Володі – збережена честь, статус не судимого і повернення до спокійного життя, лікування та реабілітації!», – пише Нагорний.

Обставини взяття в полон цілого підрозділу Збройних сил Російської Федерації дозволили радикально змінити зовнішньополітичну ситуацію. Весь світ отримав найкрасномовніші докази російського вторгнення в Україну. Це один з найважливіших моментів війни.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!