Серед студентів Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського є чимало талановитої молоді, яка не тільки наполегливо здобуває обраний фах, а й представляє свій навчальний заклад на різних престижних конкурсах.

Орися Юринець – студентка ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта». У минулому році ця студентка, тоді ще першокурсниця, несміливо залишала рідні стіни коледжу, щоб гідно представити свій навчальний заклад на Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Результат – диплом ІІІ ступеня у фінальному етапі 2015 року.

Цьогоріч Орися знову наполегливо готувалася до конкурсу під керівництвом свого викладача української мови та літератури Лілії Олександрівни Сулімової. Конкурс відбувався у декілька етапів. Студентка впевнено пройшла всі та у лютому місяці взяла участь у фінальному етапі, де потрібно було написати творчу роботу на тему «Вогонь запеклих не пече».

Як згадує Орися, така тема була їй дуже близькою, адже потрібно було написати про велику силу духу українського народу. Про це писав Тарас Шевченко, це стало кредом Революції Гідності, це підтримує зараз наших воїнів на Сході. В результаті – робота була написана, відправлена у Київ на перевірку, а далі настав хвилюючий період очікування результатів.

І ось 20 квітня у педколедж надійшла радісна звістка: Орися Юринець отримала диплом ІІ ступеня на Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вітаємо студентку, її керівника та пеколектив педколеджу , бажаємо всім творчого натхнення, нових успіхів і перемог!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!